Prodlužování vlasů

Co odlišuje značku SO.CAP. USA pro prodlužování vlasů od své konkurence, jsou jejich neustálé snahy nabídnout rozsáhlé a osobní možnosti vzdělávání a podporu jejich salónů. SHE od SO.CAP. USA prodlužování vlasů je pobočka v Severní Americe 40-ti leté  italské společnosti, SO.CAP. s.r.l., sídlem v Mahopac Falls, New York s několika krajskými pobočkami, které poskytují SHE by SO.CAP. USA prodlužování vlasů a kadeřnictví s lokální sítí vzdělávání, marketingu a technické podpory.

Značka SO.CAP. má moderní továrnu v Itálii a vyrábí originální zboží pro prodlužování vlasů, které jsou na špičkové úrovni. Používají pouze nejlepší kombinace vybraných, 100% evropských lidských vlasů, které obsaují 100% keratin. Tipy pro zajištění zdravého, silného a dlouhotrvajícího pouta.

Značka SO.CAP. USA prodlužování vlasů rovněž nabízí největší výběr typů vlasů. Více než 90 vlasových odstínů jsou v současné době k dispozici ve třech různých texturách: rovná, střední vlny a kudrnaté vlasy.

Oblast prodlužování vlasů, která je často přehlížena, je použití fantazie vlasových barev a speciálních vlasových ozdob. Značka SO.CAP. USA prodlužování vlasů nabízí kompletní řadu divokých vlasových možností a vlasy s ozdobami, jako jsou prameny krystalů a peří. Tyto nové druhy prodlužování vlasů jsou velmi populární mezi celebritami a avant-garde módním průmyslem. Skvělé jsou také pro plesy, večírky a svatby.

This entry was posted in Tipy na nákupy. Bookmark the permalink.