5 rad jak na letní koupelny

Neexistuje nic jako změny ročních období, aby vás odradilo vymalovat a koupelna by měla spadat na první místo v pořadí místností místnosti   ajejich zdobení zdobení na léto! Příslušenství letní koupelny a výzdoba oplývá čerstvými prvky z venku,  lasturami z přírody. Můžete vytvořit nový vzhled pro všechny velikosti koupelen.

# 1: Mušle  - nešetřete na nich!

Nejdůležitější z pobřeží je perfektní pro vodní-inspirující vzhled. Zkuste něco jedinečného v letošním roce s řeckou či portugalskou tématikou -inspirujte se návrhy. Najdete zde spoustu vzorů do vyřezávané keramicky, čistý-cut porcelánu a jednoduché, ale elegantní kameny, oblázky, a další doplňky čerstvé od břehu.

# 2: Rozjasněte to s oranžovou a žlutou

Splash barev dodá jedinečný vzhled vaší koupelny téma, a můžete začít se základní smetany nebo béžové, a pracovat na čerstvou kontaktní místo. Zvolte žlutá, oranžová, jasně červená, nebo jiný jasný a odvážný paletu barev pro veselou ranní probuzení!

# 3: Chuť tropů

I když to může být nejvíce přehnané letní téma, můžete vytvořit decentní a elegantní vzhled pro vaši koupelnu v několika jednoduchých krocích. Přidat jen pár tropickými rostlinami a květinami, a přidat novou sadu sprchových kroužky (palmy jsou vždy v sezóně). Táhnout toto pryč, aniž by se křiklavý pomocí motivu, aby se zvýraznily své hlavní barevný motiv.

# 4: Chrome ručníky tyče a háčky

I malá změna v nástěnných háčků a příslušenství vám pomůže vytvořit svěží vzhled. Přepnout na chrom nebo kartáčovaný stříbro pro svěží a šumivé kromě prostoru stěny.

# 5: Rattan a rafie inspirované koberce

Nový koberec může rychle oživit celou koupelnu, takže vzít si z béžové a tan vzory, které mluví z venku. Doplňte je  keramickými a porcelánové doplňky v neutrálních barvách. Zelená a hnědá dobře ladí a je  inspirovanána přírodou.

Vybavte Vaše koupelny novými doplňky, které můžete koupit například v eshopu Koupelny Kaplan.

This entry was posted in Tipy na nákupy. Bookmark the permalink.